Image

Music Export Ukraine запрошує долучитись до Cooperation Camp “Music is the Answer” - унікальної можливості для українських музикантів реалізувати спільні проєкти з закордонними колегами. Давно мріяли записати спільну пісню, хотіли стати співавторами музичних відео-уроків, шукали можливостей для спільних реміксів із закордонними друзями? Якою б не була ваша ідея, ми готові її підтримати!

Cooperation Camp працює надзвичайно просто. Якщо ви є українським музикантом, який працює з авторською неакадемічною музикою, ви маєте зробити всього три кроки:

  1. Придумати ідею співпраці з іноземним колегою
  2. Подати заявку до Cooperation Camp
  3. Отримати 1000 євро на реалізацію вашої ідеї вже цього літа

Програма підтримає до 25 проєктів міжнародної співпраці. Проєкт реалізується в рамках грантової програми MusicAire

Вимоги до проєкту
  1. Головною метою проєкту має стати будь-який спільний творчий продукт: пісня, ремікс, подкаст, проєкт у соц.мережах, креативне відео, спільний виступ, інше
  2. Проєкт має відбутися у партнерстві з колегою, що проживає в будь-якій з наступних країн, що входять до програми “Креативна Європа” (Усі країни Європейського Союзу; Асоційовані члени ЄС; Албанія, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Македонія, Грузія, Ісландія, Норвегія, Молдова, Чорногорія, Сербія, Туніс)
  3. Проєкт повинен мати пропорційний вклад двох сторін та позиціюватися як спільна робота
  4. Проєкт може відбуватись як online, так і offline.
  5. Проєкт має бути реалізовано до 15 жовтня 2022 року
Вимоги до заявника
Правила отримання гранту
Непередбачувані обставини